Sektöründe 27 yıllık deneyimiyle hizmet sunan Özbirge Group, uzman kadrosu ve profesyonel çalışanları ile sizlere kaliteli bir hizmet vermektedir.

İletişim

+90 542 411 88 72

+90 530 435 03 17

Ayaspaşa Mah. Cumhuriyet Cad. Faik Orhon No:5 İç Kapı No:1 Saray/Tekirdağ

info@ozbirgegroup.com

GAP Turu

Güneydoğu Anadolu bölgesi ülkemizdeki birçok tarihi esere, tarihi mekana da ev sahipliği yapıyor. Bu bölgenin tarihi, dünya tarihinde yaşamış ilk medeniyetlere kadar uzanıyor. Bu yüzden en eski çağlardan bugüne korunarak gelmiş birçok yapıt bu bölgede. Güneydoğu Anadolu turu bu coğrafyayı, doğasını, tarihini ve güzelliklerini görmeniz için harika bir seçenek. Güneydoğu Anadolu bölgesini, içinde bulundurduğu tarihi miraslar açısından önemli kılan onlarca eser ve mekan var.

GAP Turunda Neye İhtiyacım Olacak?
Gap turları ile Güneydoğu Anadolu gezisine mi katılmak istiyorsunuz? O zaman öncelikle yapmanız gereken bazı şeyler var onları halletmeniz gerekiyor. İlk önce bölgenin iklimi hakkında bilgi edinmeniz gerekiyor. Çünkü bavulunuzu her duruma hazırlıklı şekilde hazırlarsanız daha rahat bir tatil yapmış olıursunuz. Güneydoğu Anadolu bölgesi, sizi yaz ya da kış mevsiminde farklı hava şartları ile sizi karşılayabilir.

Nereler Gezilmelidir?

Adana Taş Köprü, Adıyaman Nemrut Dağı, Şanlıurfa Balıklıgöl ve Zeugma Mozik Müzesi, Göbeklitepe, Mardin Mor Gabriel Manastırı ve taş sokakları gibi birçok noktada mükemmel yapılara şahit olacaksınız.