Sektöründe 27 yıllık deneyimiyle hizmet sunan Özbirge Group, uzman kadrosu ve profesyonel çalışanları ile sizlere kaliteli bir hizmet vermektedir.

İletişim

+90 542 411 88 72

+90 530 435 03 17

Ayaspaşa Mah. Cumhuriyet Cad. Faik Orhon No:5 İç Kapı No:1 Saray/Tekirdağ

info@ozbirgegroup.com

hakkımızda

Özbirge Group

Firmamız 1994 yılında Recai ÖZBİRGE tarafından kurulmuştur. Şuanda yönetim İsmail ÖZBİRGE tarafından yapılmaktadır. 1997 yılında kadar ferdi işletmeden, tüzel işletme konumuna geçerek ÖZBİRGE GROUP unvanını almıştır. Ulaştırma Bakanlığı Kara Ulaştırma Genel Müdürlüğü tarafından yolcu taşıma yetki belgesine sahiptir. ÖZBİRGE GROUP, öğrenci ve personel taşımacılığı, turizm taşımacılığı ve uluslararası grup taşımacılığı yapmaktadır. Firmalarımıza verdiğimiz taşıma hizmetinde kaliteyi sürekli yüksek tutmak en önemli ilkemizdir. Rahat, güvenli ve çağdaş çizgide seyahati önemsemekteyiz.
Ofis personelimizden sürücülerimize kadar bütün çalışanlarımıza, kalite seviyemizi yüksek tutacak eğitimler verilmektedir.

ÖZBİRGE GROUP aynı zamanda otomotiv, inşaat ve emlak alanında da aktif olarak hizmet vermektedir. En büyük gayemiz bulunduğumuz her piyasada lider konuma gelebilmektir. İlkemiz; müşteri memnuniyeti prensibimiz; kaliteli ve güvenilir hizmet ÖZBİRGE GROUP unvanıyla taşımacılık sektöründe faaliyete başlamıştır. Turizm ve Fabrika Personel taşımacılık, sektöründe profesyonel hizmet anlayışıyla saygın ve seçkin bir yer sağlamıştır. 27 yıllık meslek hayatımızda çağdaş ve modern taşımacılık anlayışı ile sektörde güvenilir ve saygın bir kuruluş olan ÖZBİRGE GROUP temiz düzenli ve eğitimli güler yüzlü şirket personelleriyle taşımacılık sektörünün zirvesine ulaşmıştır. ÖZBİRGE GROUP, Tekirdağ ‘da ve Anadolu’da yüzlerce seçkin kurum, kuruluşlara ve üniversitelere hizmet vermiş ve aktif olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

+
Mutlu
Müşteri
+
Tamamlanmış
Tur
+
Yıllık
Tecrübe
+
Gerçekleşmiş
Transfer